Day

March 11, 2022
11
Mar
2022

Press Conference 11/03/2022 FK Vllaznia-KF Tirana

Ne prag te ndeshjes FK Vllaznia – KF Tirana qe do te luhet diten e neserme ne stadiumin “Loro Borici” Shkoder, ne oren 16:45 perpara kamerave foli trajneri Orges Shehi. Tekniku u pyet per gjendjen e skuadres ne prag te kesaj klasikeje, kundershtari i neserm dhe statistikat e momentit. Meposhte deklarata e plote e trajnerit:...
Read More
Powered by Live Score & Live Score App