Day

March 4, 2022
04
Mar
2022

Press Conference 04/03/2022 KF Tirana-FK Partizani

Stadiumi “Air Albania” pret neser sfiden KF Tirana-FK Partizani qe do te luhet ne oren 19:45. Ne prag te kesaj ndeshje perpara kamerave foli trajneri Orges Shehi. Tekniku u pyet per gjendjen e skuadres ne prag derbi, klasifikimi i deritanishem dhe kundershtari i neserm. Meposhte deklarata e plote e trajnerit: Kalendar i ngjeshur, sa ju...
Read More
Powered by Live Score & Live Score App