Day

March 1, 2022
01
Mar
2022

Press Conference 01/03/2022 Teuta-Tirana

Ne prag te ndeshjes KF Teuta-KF Tirana qe do te luhet diten e neserme ne stadiumin “Elbasan Arena” perpara kamerave u shpreh trajneri Orges Shehi. Tekniku u pyet mbi sfiden e rradhes, renditja e deritanishme ne kampionat, mungesat dhe gjendjen e skuadres. Meposhte deklarata e plote e trajnerit: Perballja me Teutën? Në futboll ka momente...
Read More
Powered by Live Score & Live Score App