Day

February 25, 2022
25
Feb
2022

Press Conference 25/02/2022 Tirana-Laci

Ne prag te sfides Tirana-Laci qe do te luhet diten e neserme ne stadiumin “Air Albania” trajneri Orges Shehi doli perpara kamerave duke u shprehur mbi sfiden. Shehi u pyet mbi rendesine e takimit te neserm, diferencat e momentit ne kampionat dhe gjendjen e skuadres. Meposhte deklarata e plote e trajnerit: Sa rendesi ka kjo...
Read More
Powered by Live Score & Live Score App