Day

February 19, 2022
19
Feb
2022

🎙Press Conference – KS Kastrioti-KF Tirana 19/02/2022

Trajneri Orges Shehi foli sot përpara kamerave në prag të ndeshjes Kastrioti-Tirana që pritet të luhet ditën e nesërme në stadiumin e Kamzës. Tekniku Shehi foli per mungesat, gjendjen e lojtarëve dhe sfidën e rradhës. Mëposhtë deklarata e plotë e trajnerit: Jemi të fokusuar në ndeshjen tonë, jo çfarë bëjnë kundërshtarët që kemi pranë në...
Read More
Powered by Live Score & Live Score App