Day

February 13, 2022
13
Feb
2022

Press conference 13/02/2022 Tirana-Egnatia

Trajneri Orges Shehi foli sot përpara kamerave në prag të ndeshjes Tirana-Egnatia që pritet të luhet ditën e nesërme në stadiumin “Air Albania”. Tekniku Shehi foli per mungesat, gjendjen e lojtarëve dhe sfidën e rradhës. Mëposhtë deklarata e plotë e trajnerit: Ndeshja ndaj Egnatias? Në futboll nuk mendoj se ka ndeshje të lehta. Ato që...
Read More
Powered by Live Score & Live Score App