Day

February 4, 2022
04
Feb
2022

Press Conference Tirana-Skenderbeu 04/02/2022

Krah zv. trajnerit Fagu doli perpara kamerave edhe lojtari Visar Bekaj. Portieri shtatlarte u pyet per atmosferen ne skuader, sfidat e rradhes,  vleresimin e mbrojtjes se ekipit dhe perballja e neserme. Meposhte deklarata e plote e lojtarit: Atmosfera në ekip, mundet që skuadra t’i marrë kundërshtarët e lehtë? – Ndeshja me Kukësin ka qenë shumë...
Read More
04
Feb
2022

Press Conference/ Tirana-Skenderbeu 04/02/2022

Zv. Trajneri Erbim Fagu foli sot perpara kamerave ne prag te ndeshjes Tirana-Skenderbeu qe do te luhet diten e neserme ne 16:45 ne stadiumin “Air Albania”. Tekniku u pyet per ecurine e skuadres deri ne kete faze te kampionatit, sfida e rradhes dhe perballjet me rivalet. Meposhte deklarata e plote e trajnerit: Si e prisni...
Read More
Powered by Live Score & Live Score App