Day

January 29, 2022
29
Jan
2022

Press Conference 29/01/2022 KF Tirana-FK Kukesi

Kapiteni Erjon Hoxhallari ishte lojtari që doli në krah të trajnerit Shehi në konferencën për shtyp në prag të ndeshjes KF Tirana-FK Kukesi që do të luhet ditën e nesërme në 16:45 në stadiumin “Air Albania”. Mbrojtësi bardheblu u pyet për ndeshjen e rradhës dhe gjendjen fizike. Mëposhtë deklarata e plotë e lojtarit: Sfida ndaj...
Read More
29
Jan
2022

Press Conference 29/01/2022 KF Tirana-FK Kukesi

Trajneri Orges Shehi foli sot në një interviste për shtyp në prag të ndeshjes KF Tirana-FK Kukësi, që do të luhet ditën e nesërme në stadiumin “Air Albania”. Shehi u pyet për situatën në kamp, gjendja e momentit dhe sfidën e rradhes. Më poshtë deklarata e plotë e trajnerit: Sfida ndaj Kukësit – Është një...
Read More
Powered by Live Score & Live Score App