Day

January 23, 2022
23
Jan
2022

Press Conference 23/01/2022 FK Dinamo-KF Tirana

Trajneri Orges Shehi foli sot perpara kamerave ne konferencen per shtyp ne prag te ndeshjes FK Dinamo-KF Tirana, qe do te luhet neser, 24/01/2022 ne stadiumin “Air Albania” ne oren 19:45. Tekniku Shehi u pyet per situaten ne kamp, ndeshja e rradhes, kampionati dhe perballjet. Meposhte, deklarata e plote e trajnerit: Perballja e rradhes me...
Read More
Powered by Live Score & Live Score App