Day

January 14, 2022
14
Jan
2022

Pres Conference 14/01/2022 KF Tirana-KF Vllaznia

Ennur Totre ishte lojtari që doli në krah të trajnerit Orges Shehi në konferencën për shtyp në prag të ndeshjes KF Tirana-KF Vllaznia që do të luhet ditën e nesërme në 19:45 në stadiumin “Air Albania”. Totre u pyet për ndeshjen e rradhës dhe objektivat e sezonit. Mëposhtë deklarata e plotë e lojtarit: Me rëndësi...
Read More
14
Jan
2022

Press Conference 14/01/2022 KF Tirana-KF Vllaznia

Trajneri Orges Shehi foli sot përpara kamerave në intervistën për shtyp në prag të ndeshjes KF Tirana-KF Vllaznia. Tekniku u pyet për situatën në kampin bardheblu, ndeshjen e rradhës dhe situatën e renditjes dhe merkaton. Mëposhtë deklarata e plotë e trajnerit: Është e vërtetë që përballemi me një kundërshtar direkt edhe nga afërsia në tabelë,...
Read More
Powered by Live Score & Live Score App