Day

December 3, 2021
03
Dec
2021

Press Conference 3/12/2021 Egnatia-KF Tirana

Trajneri Orges Shehi foli sot përpara kamerave në intervistën për shtyp në prag të ndeshjes Egnatia-KF Tirana qe do te luhet diten e neserme ne 13:45 ne stadiumin “Arena Egnatia” ne Rrogozhine. Tekniku u pyet për situatën në kampin bardheblu, ndeshjen e rradhës dhe situatën e renditjes. Mëposhtë deklarata e plotë e trajnerit: Ndeshja ndaj...
Read More
Powered by Live Score & Live Score App