Day

September 18, 2021
18
Sep
2021

Hoti: “Jemi të përgatitur maksimalisht. Në skuadër jam përshtatur shumë shpejt’”

Engjell Hoti ishte lojtari I cili doli përballë gazetarëve në konferencën për shtyp në prag të ndeshjes KF Tirana-KF Egnatia që do të luhet ditën e nesërme në stadiumin “Selman Stërmasi”. Hoti u pyet për përshtatjen e tij në skuadër, sfidën e rradhës dhe objektivat. Mëposhtë deklarata e plotë e lojtarit.  Si duket kampionati Shqiptar,...
Read More
18
Sep
2021

Shehi: “Ekipi është në gjendje të mire. Egnatia ka lojtarë cilësorë, mbetet për tu parë nesër.”

Trajneri bardheblu Orges Shehi doli sot në konferencën për shtyp në prag të ndeshjes KF Tirana-KF Egnatia që do të luhet ditën e nesërme në stadiumin Selman Stermasi. Shehi u pyet për gjendjen e skuadrës dhe sfidën e nesërme. Mëposhtë deklarata e plotë e trajnerit: Si ka qene gjendja e skuadres gjate kesaj jave dhe...
Read More
Powered by Live Score & Live Score App