Day

May 26, 2021
26
May
2021

Shehi: “Për të ardhmen do të flasim pas datës 31 maj. Ju tregoj vizionin tim…”

Trajneri Orges Shehi foli sot në një interviste për shtyp në prag të ndeshjes KF Tirana-FK Skenderbeu, që do të luhet ditën e nesërme në stadiumin Selman Stërmasi. Shehi u pyet për situatën në kamp, gjendja e momentit dhe sfidën e fundit të sezonit. Më poshtë deklarata e plotë e trajnerit. Është ndeshje e fundit,...
Read More
Powered by Live Score & Live Score App