Day

May 20, 2021
20
May
2021

Shehi: “Me stafin tim nuk do bëja asgjë ndryshe. Tani që po mbaron kampionati dhe do kemi kohë për të folur për të ardhmen.”

Trajneri Orges Shehi foli sot në një interviste për shtyp në prag të ndeshjes FK Apolonia-KF Tirana që do të luhet ditën e nesërme në Fier. Shehi u pyet për situatën në kamp, gjendja e momentit dhe sfida e rradhës. Më poshtë deklarata e plotë e trajnerit. Është një ndeshje që është dy javë nga...
Read More
Powered by Live Score & Live Score App