Day

May 16, 2021
16
May
2021

Shehi: “Jemi të përqëndruar maksimalisht në këtë takim.”

Trajneri Orges Shehi foli sot në një interviste për shtyp në prag të ndeshjes KF Tirana-FK Laçi që do të luhet ditën e nesërme në stadiumin “Air Albania”. Shehi u pyet për gjendjen e skuadrës, gjendja e momentin dhe sfida e rradhës. Më poshtë deklarata e plotë e trajnerit. Gjithë opinioni futbollistik e konsideronte favorit...
Read More
Powered by Live Score & Live Score App