Day

May 12, 2021
12
May
2021

Shehi: “Duhet të jemi të qetë… të bëjmë më të mirën, për të arritur aty ku duam.”

Trajneri bardheblu Orges Shehi doli sot në konferencën për shtyp në prag të ndeshjes FK Partizani-KF Tirana që do të luhet ditën e nesërme në stadiumin Air Albania. Shehi u pyet për gjendjen e skuadrës, mungesat dhe sfida e nesërme. Mëposhtë deklarata e plotë e trajnerit: Nesër ndeshja më e rëndësishme e kampionatit? Luftohet për...
Read More
Powered by Live Score & Live Score App