Day

May 7, 2021
07
May
2021

Shehi: “Kjo javë është përcaktuese për kampionatin. Nuk do të kursejmë lojtarë, në fushë zbresim më të mirët.”

Trajneri bardheblu Orges Shehi doli sot në konferencën për shtyp në prag të ndeshjes KF Tirana-KS Kastrioti që do të luhet ditën e nesërme në stadiumin Selman Stermasi. Shehi u pyet për gjendjen e skuadrës, mungesat dhe sfida e nesërme. Mëposhtë deklarata e plotë e trajnerit: Kemi thënë që çdo skuadër ka objektivat e veta....
Read More
Powered by Live Score & Live Score App