Day

May 1, 2021
01
May
2021

Shehi:“Është e rëndësishme për të ardhmen tonë kjo ndeshje, Ju tregoj pengun tim këtë sezon…”

Trajneri Orges Shehi doli sot në konferencën për shtyp në prag të ndeshjes FK Bylis-KF Tirana që do të luhet ditën e nesërme në Ballsh. Shehi u pyet për gjendjen e skuadrës, mungesat dhe sfida e nesërme. Mëposhtë deklarata e plotë e trajnerit: Situata pas fitores me Vllazninë? Kemi marrë një fitore me shumë vlera...
Read More
Powered by Live Score & Live Score App