Day

April 27, 2021
27
Apr
2021

Shehi: “Ne do të hyjmë në fushë për të marrë maksimumin, do të mundohemi të mos gabojmë.”

Trajneri Orges Shehi doli sot në konferencën për shtyp në prag të ndeshjes KF Tirana-KF Vllaznia që do të luhet ditën e nesërme në stadiumin “Selman Stërmasi”.  Shehi u pyet për gjendjen e skuadrës gjatë kësaj ndërprerje të kampionatit, mungesat dhe sfida e nesërme. Mëposhtë deklarata e plotë e trajnerit: Hyjmë në fazën më të...
Read More
Powered by Live Score & Live Score App