Day

April 23, 2021
23
Apr
2021

Shehi: “Ne jemi brenda objektivave. Duhet të bëjmë tifo për veten tonë”

Trajneri Orges Shehi foli sot përpara kamerave në konferencën për shtyp në prag të ndeshjes Teuta-Tirana. Në prononcimin e tij ai u pyet për situatën para ndeshjes dhe gjendjen e skuadrës. Më poshtë deklarata e plotë e trajnerit: Gjendja e Seferit? A do të jetë i gatshëm për ndeshjen e rradhës? Mendoj që gjendja e...
Read More
Powered by Live Score & Live Score App