Day

April 16, 2021
16
Apr
2021

Shehi: “Të futemi në fushë me kokën poshtë për të dalë me kokën lart. Hap pas hapi të mendojmë të ngjitemi.”

Trajneri Orges Shehi doli sot në konferencën për shtyp në prag të ndeshjes FK Kukesi-KF Tirana që do të luhet ditën e nesërme në stadiumin “Elbasan Arena”.  Shehi u pyet për gjendjen e skuadrës gjatë kësaj ndërprerje të kampionatit, mungesat dhe sfida e nesërme. Mëposhtë deklarata e plotë e trajnerit: Në prag të sfidës ndaj...
Read More
Powered by Live Score & Live Score App