Day

April 9, 2021
09
Apr
2021

Shehi: “PËRPARA KEMI VETËM FINALE. SKUADRA TI MARRI NDESHJET HAP PAS HAPI.”

Trajneri Orges Shehi doli sot në konferencën për shtyp në prag të ndeshjes KF Skënderbeu-KF Tirana që do të luhet ditën e nesërme në stadiumin “Skenderbeu” në Korcë.  Shehi u pyet për gjendjen e skuadrës gjatë kësaj ndërprerje të kampionatit, mungesat dhe sfida e nesërme. Mëposhtë deklarata e plotë e trajnerit: Perballeni me një ekip...
Read More
Powered by Live Score & Live Score App