Day

April 3, 2021
03
Apr
2021

Shehi: “Ndërprerja e kampionatit na bëri mirë. Apolonia, kundërshtar që meriton vlerësim dhe do të gabojmë rëndë nëse nuk e vlerësojmë sa duhet.

Trajneri Orges Shehi doli sot në konferencën për shtyp në prag të ndeshjes KF Tirana-FK Apolonia që do të luhet ditën e nesërme në stadiumin “Air Albania”.  Shehi u pyet për gjendjen e skuadrës gjatë kësaj ndërprerje të kampionatit, mungesat dhe sfida e nesërme. Mëposhtë deklarata e plotë e trajnerit: Sa ju ka shërbyer kjo...
Read More
Powered by Live Score & Live Score App