Day

March 20, 2021
20
Mar
2021

Shehi: “Është gabim të qash atë që iku. Të përqëndrohemi tek ndeshja e nesërme sepse kanë rëndësi pikët.”

Trajneri Orges Shehi u prononcua sot në konferencën për shtyp në prag të ndeshjes Laci-Tirana. Tekniku bardhbelu u pyet për gjendjen e skuadrës pas derbit, mungesat dhe vazhdimësinë e sezonit. Mëposhtë deklarata e plotë e trajnerit: Përballja me Lacin a është treni I fundit për Europën? E shoh sfidë të vështirë, sfidë për të cilën...
Read More
20
Mar
2021

Batha: “Nuk ka rëndësi kush shënon golin, rëndësi ka të marrim fitoren. Duhet të japim maksimumin përballë cdo kundërshtari.”

Kapiteni Idriz Batha u shpreh sot përballë mdiave në konferencën për shtyp në prag të ndeshjes Laci-Tirana. Ai u pyet për gjendjen e skuadrës, motivimi I lojtarëve dhe objektivat e tij si kapiten por edhe të gjithë skuadrës. Mëposhtë deklarata e plotë e tij: Përballë Lacit do të jetë ndoshta një nga sfidat më të...
Read More
Powered by Live Score & Live Score App