Day

March 2, 2021
02
Mar
2021

Shehi: “Gara është e gjatë, ka shumë pikë në lojë, por duhet t’i marrim ndeshjet 1 nga 1”

Trajneri Orges Shehi doli sot në konferencën për shtyp në prag të ndeshjes Tirana-Bylis. Ai u pyet për situatën e skuadrës, fitoren në klasike dhe objektivat. Më poshtë deklarata e plotë e trajnerit: Trajner, si e shihni ndeshjen me Bylisin? Personalisht jam i mendimit që nuk ka kundërshtar të lehtë, sidomos në këtë fazë të...
Read More
Powered by Live Score & Live Score App