Day

February 26, 2021
26
Feb
2021

Lika:” Kjo ndeshje do të ishte një hap cilësor për ne. Klasikja dhuron gjithmonë spektakël.”

Portieri bardheblu Ilion Lika doli sot në konferencën për shtyp ne prag të ndeshjes Vllaznia-Tirana. Ai u pyet për vështirësitë e ekipit dhe si e sheh ai këtë sezon. Më poshtë deklarata e plotë e tij: Një klasike që ndodh në momentin e duhur? Varet nga këndvështrimi. Janë dy ekipe që kanë bërë historinë e...
Read More
26
Feb
2021

Shehi: “Jemi kampionët në fuqi dhe duhet të sillemi si të tillë. Është klasikja e futbollit Shqiptar dhe motivimi nuk mungon.”

Trajneri Orges Shehi doli sot në konferencën për shtyp në prag të ndeshjes Vllaznia-Tirana. Ai u pyet për situatën e skuadrës, objektivat dhe mungesat. Më poshtë deklarata e plotë e trajnerit: Sikur të mos mjaftonin rezultatet jo të kënaqshme, keni edhe mungesa. Si duket situata? Kemi vështirësi edhe për shkak të situatës në të cilën...
Read More
Powered by Live Score & Live Score App