Day

February 12, 2021
12
Feb
2021

Celhaka: “Ndeshja duhet fituar. Grupi është gati dhe do të japim maksimumin.”

Lojtari Jurgen Celhaka doli sot përballë gazetarëve në konferencën për shtyp në prag të ndeshjen Tirana-Kukesi. Mesfushori u shpreh I qetë dhe I motivuar ku foli se edhe skuadra ndihet gati. Me poshtë deklarata e plotë e lojtarit: A është gati Celhaka? Jam gati 100%, në stërvitje kam qënë shumë mirë, pozicioni im është aty...
Read More
12
Feb
2021

Shehi: “Skuadra ka kualitet. Nesër duhet të bëjmë më të mirën në fushë.”

Trajneri Shehi u prononcua ditën e sotme përpara mediave, në konferencën për shtyp në prag të ndeshjes Tirana-Kukesi, e vlefshme për javën e 15 të Kategorisë Superiore. Në deklaratën e tij ai u shpreh si mëposhtë: Pse Tirana nuk po arrin të fitojë më shumë se dy fitore rradhasi këtë sezon? Këto janë statistika dhe...
Read More
Powered by Live Score & Live Score App