Day

November 7, 2020
07
Nov
2020

Egbo: “Skuadra ka fituar vetëbesim por duhet punë. Duhet të japim 100%.”

Egbo: “Skuadra ka fituar vetëbesim por duhet punë. Duhet të japim 100%.” Përballë do të keni ekipin e Teutës. Si duket gjendja e ekipit? Skuadra vazhdon të ketë disa lojtarë të dëmtuar qe akoma nuk janë plotësisht gati. Mund të kemi një rikthim të Torases dhe Bathës që munguan në sfidën e kaluar pasi ishin...
Read More
Powered by Live Score & Live Score App