Day

September 14, 2020
14
Sep
2020

Të Martën, miqësore kundër Vllaznisë

Të Martën, tjetër miqësore kundër VllaznisëDitën e Martë, në orën 17:00, KF Tirana do të zhvillojë miqësoren e rradhës në stadiumin “Selman Stërmasi” përballë Vllaznisë së Shkodrës.Pas miqësores ndaj Apolonisë, kjo është ndeshja e dytë që stafi teknik ka kërkuar për të ti dhënë ngarkesën e duhur lojtarëve, por gjithashtu për të parë më mirë gjëndjen...
Read More
14
Sep
2020

Klubi i Futbollit Tirana njofton dy afrime të reja nga Akademia e Futbollit Tirana

Mbrojtësi i majtë Omar Musaj dhe portieri Marvin Kodra zyrtarizuan sot bashkimin e tyre me ekipin e parë për sezonin e ri. Mbrojtësi 18 vjecar dhe gardiani shtatlartë vijnë si një përforcim i mirë për skuadrën. I urojmë sukses me fanellën bardheblu.
Read More
Powered by Live Score & Live Score App