Day

August 30, 2020
30
Aug
2020

Egbo: Superkupa synimi ynë, jo për hakmarrje

Trajneri Emanuel Egbo, në konferencën për shtyp në prag të Superkupës së Shqipërisë që do të luhet ditën e Hënë në orën 20:00 në “Elbasan Arena” përballë Teutës, është shprehur që kërkon ta fitojë këtë trofe, por pa menduar aspak për hakmarrje pas asaj humbje në finale përballë Teutës. Skuadra është gati dhe duhet ta...
Read More
Powered by Live Score & Live Score App