Day

August 10, 2020
10
Aug
2020

Faleminderit Kampionë!

Faleminderit Kampionë!KF Tirana falenderon lojtarët, për gjithë kontributin e dhënë përgjatë viteve të tyre me fanellën bardheblu. Të gjithë meritojnë një vend në histori për gjithçka kanë dhënë dhe sidomos për titullin e fituar pas 11 vitesh. KF Tirana i uron suksese në vazhdim. #identitetiTirona
Read More
10
Aug
2020

Hidhet shorti për turin e dytë kulifikues

Eshte hedhur sot ne Nion te Zvicres shorti per turin e dyte ne kualifikueset e Liges se Kampioneve. Fituesja e ciftit Dinamo Tbilisi – KF Tirana do te prese ne daten 25- 26 gusht, fituesen e ciftit Crvena Zvezda – Europa FC.
Read More
Powered by Live Score & Live Score App