Day

August 9, 2020
09
Aug
2020

Egbo : Respektojmë kundërshtarin, objektiv kalimi i turit

Trajneri bardheblu vlerëson kundërshtarin në Champions, duke theksuar faktin se janë në aktivitet, duke theksuar se gjithashtu shprehet që Tirana është ende në merkato dhe po punon të afrojë lojtarët e duhur për realizimin e objektivit, që është kalimi i turit.“Të gjitha skuadrat që kanë dalë kampione këtë sezon janë ekipe shume të forta. Ne...
Read More
09
Aug
2020

Presidenti Halili optimist: “Për klubin short i mirë”

Presidenti Halili optimist: “Për klubin short i mirë” Ndihem vërtet mirë, madje jam i qetë. Edhe pse ka pandemi futbolli vazhdon. Është lehtësim fakti që të vazhdojmë të rrespektojmë ato rregulla që ka vendosur Uefa si edhe Federata Shqiptare për futbollin. Kisha pritshmëri për shortin. Më tepër u gëzova për këtë përzgjedhje të fatit pasi...
Read More
09
Aug
2020

Champions League : Tirana përballet me Dinamo Tbilis

Është hedhur sot në orën 12:00 në Nyon të Zvicrës shorti për turin e parë të Champions League.Goglat përcaktuan që KF Tirana do të përballet me Dinamo Tbilis (Gjeorgji).Për shkak të situatës globale, Uefa ka vendosur që tre turet e para të zhvillohen me ndeshje teke. Uefa pritet të përcaktojë datën 18/19 Gusht dhe orën...
Read More
Powered by Live Score & Live Score App