Day

August 5, 2020
05
Aug
2020

Kristijan Toshevski afrimi me i ri i KF Tirana

Klubi I Futbollit Tirana njofton afrimin e lojtarit Kristijan Toshevski. Mbrojtësi i djathtë vjen si një përforcim me shumë vlera për dy sezonet e ardhshme pranë skuadrës bardheblu. Futbollisti do t’i bashkohet Tiranës në fazën përgatitore e cila pritet te fillojë në ditët në vazhdim. #forcatirona
Read More
05
Aug
2020

KF Tirana me aplikacion të dedikuar për tifozët bardheblu

KF Tirana sjell risi në platformën online të transmetimit të lajmit dhe jo vetëm. Bardheblutë shënojnë sërish standartin duke krijuar një aplikacion për të gjithë tifozerinë e saj. Një dritare në telefonin tuaj që është vetëm një klikim larg informacionit të saktë, të shpejtë dhe të sigurtë. #wearetirona Shkarko AplikacioninPlayStore: https://bit.ly/2Esl2VZAppStore: https://apple.co/3ifKaxT
Read More
Powered by Live Score & Live Score App