Day

August 1, 2020
01
Aug
2020

Batha: “Ta marrim dhe Kupën, Tirana zgjedhja parë në Shqipëri”

Si duket finalja e Kupës sapo pasi ke fituar titullin? Finalja e Kupës mbetet për tu fituar. Normalisht meriton vlerësim maksimal nga ana jonë dhe shpresoj ta arrijmë me sukses. Si pjestar i dhomave të zhveshjes dhe një lider i skuadrës. Si është fryma në skuadër? Padiskutim që do japim maksimumin dhe do e vlerësojmë...
Read More
01
Aug
2020

Egbo: Nëse shqiptarët do ishin rracistë, unë nuk do isha trajner i Tiranës

Trajneri bardheblu, Emanuel Egbo, në konferencën për shtyp në prag të finales së Kupës ka sqaruar edhe një herë debatin për rracizmin, objektivin për Kupën si dhe arritjen si trajneri parë afrikan që fiton një titull në Europë. Para një finale Kupe, sa e do Tirana këtë trofe? E kemi vlerësuar maksimalisht. Cunave i kam...
Read More
Powered by Live Score & Live Score App