Day

July 23, 2020
23
Jul
2020

Trajneri Egbo : “Privilegj të drejtosh Tiranën, tani duam Kupën”

Trajneri Egbo : “Privilegj të drejtosh Tiranën, tani duam Kupën”Trajneri bardheblu Emanuel Egbo, në prag të ndeshjes ndaj Laçit është shprehur para mediave që kërkon të fitojë të dy takimet dhe ekipi të shkojë me moral të mirë në finalen e Kupës, një trofe që Tirana kërkon ta fitojë. Profesor, a keni marrë oferta të...
Read More
23
Jul
2020

Albion Avdijaj, afrimi i parë bardheblu

Albion Avdijaj është zyrtarisht bardheblu! Sulmuesi 26-vjecar ka firmosur kontratën që e bën pjesë të Tiranës për dy vitet e ardhshme. Futbollisti ju nënshtrua vizitave mjekësore dhe pas ndeshjes së Laçit do të bashkohet me skuadrën në stërvitje. Avdiaj, me një karrierë të pasur jashtë vendit, vjen si një vlerë e shtuar në familjen bardheblu....
Read More
Powered by Live Score & Live Score App