Day

July 21, 2020
21
Jul
2020

Gentjan Muça : “Emocion shumë I madh, tani duam edhe Kupën”

Në një lidhje live në emosionin Proçesi Sportiv, kapiteni Gentjan Muca u shprej shumë I lumtur për arritjen e madhe që është titulli kampion dhe beson që skuadra do të bëjë më të mirën për të fituar edhe Kupën e Shqipërisë, finale që do të luhet në datën 2 Gusht. Flasim pak për emocinet e...
Read More
Powered by Live Score & Live Score App