Day

June 24, 2020
24
Jun
2020

Luhet play-off, ja kundërshtarët e bardhebluve

Pas përfundimit të kampionateve për moshat 15, 17 dhe 19 vjeçare, skuadrat bëhen gati për të luajtur play-off. Duke respektusr skemën e përcaktuar në fillim të sezonit, pas përfundimit të ndeshjeve në grupet respektive, bardheblutë kanë njohur kundërshtarët e tyre. U15 KF Teuta – KF Tirana26.06.2020 | 10:00 | Kamëz U17 KF Tirana – Akademia...
Read More
Powered by Live Score & Live Score App