Day

June 21, 2020
21
Jun
2020

U19, Goleadë dhe spektakël ndaj Partizanit

Tirana U19 kampione e grupit A. Ditë trofesh për Akademinë KF Tirana. Pas suksesit të U17, rradha është për U19 e drejtuar nga Migen Memelli për të mposhtur Partizanin. “Poker” edhe për bardheblutë e rinj të cilët realizuan të parët me anë të Stafës në minutën e 30 të takimit. Fraksioni i parë i lojës...
Read More
21
Jun
2020

U17, “poker” ndaj Partizanit

KF Tirana U17 shpallet kampione e grupit A pasi ka mposhtur sot me rezultatin e pastër 4-0 Partizanin. Ndeshja e luajtur në “Selman Stërmasi” është dominuar totalisht nga djemtë e Muhametit të cilët kanë realizuar plot katër herë në portën e Partizanit.Meculi zhbllokoi i pari ndeshjen në minutën e 15’ të takimit. Bardheblutë shpërdoruan një...
Read More
Powered by Live Score & Live Score App