Day

June 13, 2020
13
Jun
2020

Rinis futbolli dhe tek moshat : Football Republic – Tirana 0-4

Ka rinisur sot futbolli edhe tek kategoritë e moshave. KF Tirana U15 është përballur me Football Republic ku ka fituar me rezultatin e thellë 0-4. Nga dy gola për secilën pjesë u shënuan nga bardheblutë e vegjël. Serinë e hapi Deis Sogani në minutën e 24’ të takimit. Gjashtë minuta më vonë dyfishoi Orsi Ageja...
Read More
Powered by Live Score & Live Score App