Day

February 23, 2020
23
Feb
2020

Fundjavë bardheblu

Pas fitores së ekipit të parë ndaj Kukësit, kanë ardhur në seri fitoret e moshave të Tiranës. U15 – Ekipi i drejtuar nga Indrit Agushi ka arritur fitore të thellë ndaj Lacit. Tre gola janë shenuar nga Ageja perkatesisht në minutat 5′, 34′ 41′ dhe 51′ Reci. U15 rënditen në vendin e dytë, tre pikë...
Read More
Powered by Live Score & Live Score App