Day

September 15, 2019
15
Sep
2019

U17/ Memelli e nis me tripletë

KF Tirana – KF Shkodra 3-0 Shënues: Bircaj 4’, Sina 60’, Qefalia 90’ Starton kampionati… Migen Memelli në drejtimin e Tirana U17 arrin fitoren e pastër në shtëpi përballë KF Shkodra me rezultatin 3-0. Loja nisi e shpejtë dhe bardheblutë  kaluan në avantazh 1-0 në minutën e 4’ me anë të Bircajt. Goli i shpejtë...
Read More
15
Sep
2019

U19/ Tirana “shpartallon” Akademinë AAS

KF Tirana – Akademia AAS 6-1 Shënues: Gjumsi 34’, 36’ 44’, Malo 54’, Pasmaciu 66’, Musai 80’ Të rinjtë “shpartalluan” ekipin e akademisë AAS së Shkodrës. Debutim edhe tek U19 për trajnerin Bledar Devolli i cili e nis në mënyrën më të mirë kampionatin. Disavantazh 0-1 dhe përmbysje me gjashtë gola, ku tre prej tyre...
Read More
Powered by Live Score & Live Score App