Day

November 17, 2017
17
Nov
2017

Ze Maria: Ndeshjet fitohen duke dhene shpirtin ne fushe

Kemi humbur sepse nuk luajtem te motivuar dhe nuk beme asgje nga cfare kishim pergatitur ne stervitje gjate javes. Lojtaret e kane kuptuar ate qe ndodhi dhe e rendesishme eshte qe u vjen turp per gabimet qe kane bere. Kemi diskutuar dhe e kemi analizuar humbjen me Bylisin. Nuk mund te lejoj me asnje skuader...
Read More
17
Nov
2017

Neser dalin ne shitje biletat e ndeshjes Tirana – Apolonia

Dalin neser ne shitje biletat e ndeshjes Tirana – Apolonia, takim qe do te luhet neser ne oren 14:00 ne stadiumin “Selman Stermasi”. Klubi ka vendosur te hape dyert falas per tifozet femra, pensionistet dhe femijet nen 14 vjec te shoqeruar nga prinderit. Perjashtim ben vetem tribuna A dhe B. – Biletat e ndeshjes Tirana...
Read More
17
Nov
2017

Gramshi – Tirana B 3-0

Tirana B eshte mundur te merkuren ne transferte perballe Gramshit me rezultatin 3-0. Ndeshja e vlefshme per javen e tete ne Kategorine e Dyte i ka nxjerre pa pike bardheblute e drejtuar nga Krenar Alimehmeti. Vendasit e kane nisur me gol qe ne minuten e 20 per te shenuar me pas edhe dy gola te...
Read More
Powered by Live Score & Live Score App