Day

October 22, 2017
22
Oct
2017

Tirana U19 – Akademia e Tiranes U19 2-0

Tirana e 19-vjecareve ka marre sot nje tjeter fitore te rendesishme ne shtepi duke kaluar pa probleme skuadren e Akademise se Tiranes. Bardheblute kane kaluar ne avantazh me ane te Klisman Cakes ne pjesen e pare dhe kane dyfishuar me Ibrahim Keqan ne minuten e 77’. Skuadra e drejtuar nga Sokol Bulku ka bere nje...
Read More
22
Oct
2017

Tirana U17 – Akademia e Tiranes U17 2-1

Tirana e 17 vjecareve vijon ecurine e rezultateve pozitive. Bardheblute e vegjel kane fituar sot perballe Akademise se Tiranes me rezultatin 2-1. Ndeshja eshte zhvilluar ne oren 10:00 ne kompleksin “Skender Halili” dhe ka sjelle nje tjeter trepikesh te vlefshem ne objektiv titull kampion. Skuadra e drejtuar nga Migen Memelli ka permbysur disavantazhin e skuadres...
Read More
Powered by Live Score & Live Score App