Day

October 13, 2017
13
Oct
2017

Ze Maria: Skuadra po rritet, mentaliteti im eshte te fitoj cdo ndeshje qe luajme.

“Luajme nje ndeshje te rendesishme perballe nje kundershtari qe ka fituar dy nga tre takimet e luajtuara deri tani ne kampionat. Kane vetem tre pike me pak se ne dhe per kete motiv duhen respektuar maksimalisht. Skuadra eshte pergatitur ne dy javet e fundit per kete takim dhe do te shkojme atje vetem per te...
Read More
13
Oct
2017

Tony Maveje mungon ne transferten e Shkumbinit

Tony Maveje nuk do te jete i gatshem per trajnerin Ze Maria ne ndeshjen e te shtunes perballe Shkumbinit. Shkak per mungesen e tij eshte bere viza shqiptare te cilen mesfushori po pret te marre dhe me pas te niset nga Uganda drejt Tiranes. Maveje u grumbullua me kombetaren e tij per te luajtur perballe...
Read More
Powered by Live Score & Live Score App