Day

October 31, 2016
31
Oct
2016

Tirana – Vllaznia 0-0

Tirana nuk ka mundur te marre me shume se nje barazim perballe Vllaznise. Bardheblute kane barazuar ne stadiumin e Lacit ne nje ndeshje qe Tirana e luante si pritese. Bardheblute kane prodhuar pak para portes dhe ne mundesite e krijuara nuk kane mundur te gjejne golin duke bere nje hap fals dhe humbur mundesine per...
Read More
Powered by Live Score & Live Score App