Day

July 14, 2016
14
Jul
2016

Erion Hoxhallari rinovon kontrate me dy sezone te tjera bardheblu

Erion Hoxhallari ka firmosur sot ne ambientet e klubit kontraten e re qe e ben zyrtarisht pjese te Tiranes edhe per dy sezone te tjera. Mbrojtesi 20-vjecar ka nenshkruar nje marreveshje te re dhe me pas eshte prezantuar ne ambientet e stadiumit “Selman Stermasi” me shallin bardheblu ne duar. Hoxhallari eshte produkt i Tiranes dhe...
Read More
14
Jul
2016

Edvan Bakaj rinovon kontraten me dy sezone te tjera bardheblu

Edvan Bakaj ka firmosur sot ne ambientet e klubit kontraten e re qe e ben zyrtarisht pjese te Tiranes edhe per dy sezone te tjera. Portieri 28-vjecar ka nenshkruar nje marreveshje te re dhe me pas eshte prezantuar ne ambientet e stadiumit “Selman Stermasi”. Bakaj eshte pjese e projektit te ri ambicioz qe Tirana po...
Read More
Powered by Live Score & Live Score App