Day

June 13, 2016
13
Jun
2016

Prezantohet projekti per sezonin e ri me ne krye trajnerin Ilir Daja

Tirana ka prezantuar sot projektin per sezonin e ri qe mund te nise me pjesemarrjen ne Europa Lige, nese do te zyrtarizohet nga UEFA denimi per Skenderbeun. Ne ambientet e klubit, presidenti Refik Halili ka prezantuar per mediat fillimisht rinovimin me trajnerin Ilir Daja dhe me pas ka treguar planet per sezonin e ri. “Pershendes...
Read More
Powered by Live Score & Live Score App