Day

September 5, 2015
05
Sep
2015

Kamza – Tirana 0-1 FT

Golat: Muça 25’ Tirana: Frashëri, Smajli, Karan, Muça, Kërçiku, Teqja, Karabeci, Vucaj, Bakaj, Lika, Gilberto; (u aktivizuan: Sorra, Kadriu, Malaj, Domgjoni, Çaka, Fukui, Deliaj). Eshte mbyllur me fitoren e bardhebluve ndeshja miqesore mes Kamzes dhe Tiranes. Golin e vetem te ketij testi miqesor e ka shenuar Gentjan Muca. Ne kete perballje trajneri Muca ka preferuar...
Read More
05
Sep
2015

Tirana – Dinamo 0-2

Golat: Turdiu 30′, Cutra 60′ Formacioni: Caka, Domgjoni, Kavdanski, Doka, Kuka, Deliaj, Peci, Kadriu, Masato, Sorra, Malaj. U aktivizuan: Ed. Bakaj, Prendi, Sallaku, Alikaj. Eshte mbyllur me fitoren e Dinamos ndeshja e kontrollit qe u zhvillua ne kompleksin “Skender Halili”. Trajneri Shkelqim Muca ka preferuar te aktivizoj lojtaret qe jane aktivizuar pak ne takimet miqesore...
Read More
Powered by Live Score & Live Score App