1 Shekull TIRONA – 1 LOGO Bardheblu

KF Tirana ka nisur prej disa muajsh punen ne kuader te 100-vjetorit te klubit me te madh ne vend. Nje grup pune, me personazhe qe kane kontribuar nder vite eshte ngritur per te konceptuar nje kalendar festiv qe do te kulmoj ne daten 15 gusht 2020.

Ne kuader te vitit bardheblu, ftojme te gjithe tifozet dhe sportdashesit te behen pjese e nje konkursi te hapur qe do te sjelle ne jete logon zyrtare te 100-vjetorit.

Ne 10 ditet e ardhshme jeni te lutur te sygjeroni me email logon festive. Per cdo punim te bere, ju ftojme te na dergoni me email ne: info@kftirana.al

3 logot me te mira do te publikohen ne fund dhe do te marrin vleresimin tuaj ne perzgjedhjen finale.

Ne jemi Tirona. Festojme 1 shekull bardheblu!