Te merkuren cerekfinalja e kthimit Tirana – Flamurtari

Diten e merkure do te luhet ndeshja e kthimit mes Tiranes dhe Flamurtarit, takim i vlefshem per cerekfinalet e Kupes se Shqiperise. Kjo ndeshje do te luhet ne stadiumin “Selman Stermasi”, ne oren 13:30. Bardheblute shkojne ne kete takim me avantazhin e golit te shenuar nga Argjend Malaj ne Vlore. Skuadra sot ka rinisur pergatitjet duke mos pushuar pas fitores ne kampionat perballe Bylis. Neser do te publikohet njoftimi per biletat e ndeshjes cerekfinale Tirana – Flamurtari.

image